احیای بیشتر مو با استفاده پلکس قبل از کراتین

در ابتدا پلکس را با 50 میل اب مقطر یا اب جوشیده سرد شده ترکیب میکنیم .

موهارو شستشو میدیم و موها باید بین خیسی و خشکی باشند و بعد شروع میکنیم به اسپری کردن این مواد بر روی موها و هر قسمتی را که زدید ماساژ میدید و توجه میکنید که اصلا به کف سر نخوره و 50 دقیقه بهش استراحت داده و اجازه میدیم روی موهامون بمونه .

بعد از 50 دقیقه موهارا براشینگ کرده و حرارت گرم به مو میگیریم و بهتر هست در این تایم جای موها گرم باشه و بعد موهارو میشوریم .

  • بهتره است در این روش کراتین تراپی و پلکس تراپی در دوروز متفاوت انجام بشود .

اگر هم که امکانش نیست و مد نظر دارید که در سالن انجام بدید ، قبل پلکس موهارو با شامپو قبل کراتین بشورید و بعد پلکس رو بزنید و کار پلکس که تموم شد بعد 50 دقیقه براشینگ کنید و موهاتون رو بشورید و بازهم موهاتون رو براشینگ کنید تا فلس مو بسته بشه و اگر مد نظرتونه همون روز کار کراتین رو انجام بدید نیم ساعت زمان بدید فلس مو بسته بشه بعد باشامپو بچه موهاتونو بشورید همون موقع و اصلا مکسی نکنید و موهارو کاملا خشک کنید و کار کراتین رو شروع کنید .

اگر در دوروز متفاوت این کار انجام میشه پلکس نیازی به شامپو قبل کراتین نداره و با یه شامپو معمولی شسته بشه ، مواد پلکس زده بشه ، خشک بشه ، براشینگ بشه ، شسته بشه با اب خالی و دوباره براشینگ بشه و این بماند تا فردا و فردا کار کراتین انجام بشه .

برای خرید انواع کراتین بر روی اینجا کلیک کنید ، همچنین برای خرید انوع پلکس بر روی اینجا کلیک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه