درمان مو با ماکرومیست

مایکرومیست چیست ؟ موهای شما هر روز با عناصر مختلفی روبرو می شود : نور آفتاب ، درجه حرارت شدید ، مواد شیمیایی و یک استایل یا طراحی بد که می تواند باعث خشک شدن ،اسیب دیدن یا کدری موهای شما شود. و هیچ زنی نمی خواهد که همچین موهایی داشته باشد . خوشبختانه ، ما راه حلی داریم! اگر به دنبال یک روش درمانی آبرسان ایده آل برای موهای خود هستید به سراغ ماکرومیست بروید. ماکرومیست درمانی انقلابیست که باعث ترمیم و جوانسازی موهای شما میشود و همچنین به موهای شما قدرت می بخشد و درخشندگی و براقیت طولانی تری را به موهای شما بازمی گرداند.

شما میتوانید به صورت نقد و اقساط دستگاه ماکرومیست 2021 را از مسترکراتین تهیه کنید . برای دریافت شرایط با شماره های مسترکراتین تماس حاصل فرمایید .

ماکرومیست از ترکیب بخار و لرزش های اولتراسونیک برای انتشار ذرات میکروسکوپی آب (بسیار کوچکتر از ذرات بخار استاندارد) استفاده می کند که باعث نفوذی عمیق تر در فولیکول های مو میشود . این رطوبت موها را حجیم تر می کند و باعث می شود رطوبت رسانی سریعی به داخل ساقه مو به همراه مولکولهای درمانی همراه برای افزایش اثرات آنها رخ دهد. بنابراین ، محصولات درمانی مورد استفاده در ترکیب با ماکرومیست بسیار مؤثر تر و عمیق تر نفوذ می کنند و منجر به ماندگاری بیشتر رنگ ، درخشش فوق العاده ، صافی و … در موهای آقایان و خانم ها می شود.

همانطور که از نام آن مشخص است ، استفاده از رطوبت (مه) به محصولات درمانی اجازه می دهد تا عمیق تر به موهای شما نفوذ کنند و با تغذیه در نقطه ای که بیشتر مورد نیاز است به طور موثرتری موهای شما را از داخل به بیرون بهبود میبخشد . به منظور تقویت اثربخشی آنها ، گرما باعث افزایش جذب می شود و به دنبال آن یک دوره خنک کننده برای جلوگیری از رطوبت ، می تواند به هر یک از روشهای ترمیم و بازسازی ما اضافه شود. این روش درمانی موهای شما را به وضوح نرم و نرم تر خواهد کرد

درمان مو با ماکرومیست
درمان مو با ماکرومیست

مایکرومیست چیست و چگونه کار می کند ؟

برای این که بدانید مایکرومیست چیست باید بدانید ماکرومیست چگونه کار میکند :

نفوذ – عمیق تر به مو
رطوبت گرم باعث حرکت مولکولی مواد درمانی و آب به مو می شود. رطوبت کوتیکول مو را باز می کند و مرطوب کننده ها و تهویه دهنده ها با رطوبت وارد موها می شوند.

تثبیت – تنظیم در محل
ماکرومیست ، مولکول های میکروسکوپی را در داخل هود واحد به گردش در می آورد که در آن کنترل دقیق دما ، موها را به طور یکنواخت تحت درمان قرار می دهد.

یکنواختی – تاثیر در سراسر مو
سپس این دستگاه ، موها را خنک می کند ، گرمای تبخیر شده را از بین می برد و فیکسید تقویت کننده کوتیکول های مواد درمانی را می بندد و آنها را درون فولیکول های مو به دام می اندازد ، در نتیجه نتیجه ای قوی و ماندگار حاصل می شود. سیستم خنک کننده پیشرفته ماکرومیست همزمان حس بسیار آرامش بخشی را برای کاربر ایجاد می کند.

برای جزئیات بیشتر به نمودار زیر مراجعه کنید …

مزایای درمان با میکرومیست

فواید ماکرومیست صرفاً سالم سازی ، تقویت و … نیست ، بلکه معجزه ای برای موهای شما اتفاق می افتد. مطالعات ثابت کرده است که پس از استفاده از ماکرومیست درمان مو و فرایندهای شیمیایی عمیق تر در مو نفوذ می کنند. این اشباع عمیق تر باعث می شود فرایندهای شیمیایی دوام بیشتری داشته باشند و رنگ ها را زنده تر و ماندگار تر کنند. سیستم ماکرومیست با استفاده از تجربه شخصی ما در درمانهای سالن ، بهترین روش برای موهای رنگ شده ، فرآوری شده و یا آسیب دیده است.

ماکرومیست برای چه کسانی مفید است؟

این روش درمانی توسط هر کسی قابل استفاده است و خوب است این دستگاه را بشناسید و متوجه بشید که مایکرومیست چیست ، مایکرومیست بسیارمناسب حال افرادیست که موهای اسیب دیده دارند . بسیاری گفته اند که درمان با میکرومیست بهترین کاری است که می توان برای قسمت های آسیب دیده مو انجام داد. برای هر کسی که به دنبال راه حل برای مشکلات مو یا تقویت موهای زیر است ، ممکن است ماکرومیست روشی باشد که باعث حل مشکل آنها شود.

درمان مو با ماکرومیست
درمان مو با ماکرومیست

موهای مجعد

کسانی که تجربه موهای فر را دارند ، می دانند که تا چه اندازه نا امید کننده است. تغییر جزئی در هوا می تواند باعث بهم ریختگی کامل موهای شما شود و احساس نا خوشایندی به شما دست دهد. می توان میلیون ها تومان برای محصولات و خدمات صرف کرد و بدون مزیت زیادی تاثیر مثبتی هم نگرفت . این روش درمانی گزینه خوبی برای کسانی که از موهایی مجعد رنج می برند و بسیاری ادعا می کنند که این درمان باعث ایجاد حالت بهتری در موهای آنها شده است.

آفتاب و موهای آسیب دیده

تابستان ممکن است زمان مورد علاقه ما در سال باشد ، اما نوعی کابوس برای موهای ما به حساب می اید . در حالی که قرار گرفتن در معرض مداوم کلر و آب نمک دریا به طور حتم باعث کاهش سلامتی مو می شود ، پرتوهای بی امان آفتاب باعث از بین رفتن پروتئین ها در مو می شود و باعث آسیب به لایه کوتیکول گرانبهای شما می شود که آنها به طور فزاینده ای در معرض افزایش اکسیداسیون و ایجاد موهای خشک و شکننده تر قرار میگیرند و احتمال اسیب ، شکستگی بسیار بالا میرود حتی اگر لزوماً احساس نکنید که این آسیب در حال وقوع است ، اثرات واقعی دارد. اگر کمی در خورشید سرگرم کننده بوده اید و نتوانسته اید مو های خود را بپوشانید ، وحشت نکنید زیرا با استفاده از روش ماکرومیست همراه با درمان مناسب می توانید موهای خود را از داخل به بیرون ترمیم کرده و مو های خود را به زندگی برگردانید. .

موهای آسیب دیده با رنگ

اکثر بانوان اسیب دیدگی با رنگ را در زندگی خود داشته اند ، و این اسیب میتواند از روش کار اشتباه یا از رنگ آمیزی بیش از حد بوده باشد. انتظار می رود پس از رنگ کمی اسیب در مو وجود داشته باشد اما گاهی اوقات در صورت بروز آسیب جدی رنگ این موضوع می تواند خیلی فراتر رود. انتخاب این روش درمانی راهی عالی برای مقابله با آسیب رنگ و پر کردن رشته ها با بارهای زیادی از رطوبت است.

موهای شکننده

کسانی که از موهایی شکننده رنج می برند ، نا امیدی که با شکست همراه است را خوب درک می کنند. رسیدن به موهایی سلامت و سالم بسیار دشوار است.برای هرکسی که مایل به دستیابی به موهای سالم تری باشد ، انتخاب یک روش درمانی با ماکرومیست می تواند واقعاً به دستیابی به این هدف کمک کننده باشد. مشاوره گرفتن از اساتید این سبک اولین قدم عالی برای کشف چند روش درمانی مورد نیاز و تا چه مدت است.

موهای نازک

در حالی که برخی آرزو دارند موهای سبک و نازک تری داشته باشند ، افرادی که موهای ظریف و نازک دارند ، پایین آمدن و نکات منفی آن را به خوبی می دانند. دستیابی به سبکهای خاصی از قبیل بافتن و دم خرگوشی ، کار سختی است و در زمستان در شرایطی که یک نگهدارنده خوب نداشته باشند در اغلب موارد نیاز به کمی حجم اضافی دارند که دشوار است. کم کردن حجم ، استفاده از پیچ و تاب ، بخش های متقاطع و رول ها برای اضافه کردن فله به همه کمک می کند اما ماکرومیست می تواند یک قدم عالی برای دستیابی به رشته های ضخیم تر و کاهش این مشکلات باشد.

تقویت رنگ مو

آیا به دنبال بهترین خدمات به هنگام رنگ کردن موهای خود هستید؟ درمان با ماکرومیست میتواند به تقویت رنگ ، قفل کردن رنگدانه ها و در نتیجه طولانی شدن عمر رنگ مو و افزایش درخشندگی کلی رنگ کمک خواهد کرد. ماکرومیست عمیقاً موهای شما را آبرسانی می کند که زندگی ، نشاط و درخشش بیشتری را برای موهای شما فراهم می کند.

ماکرومیست می تواند با هر یک از روش های ترمیم ، بازسازی و همچنین خدمات رنگی ما ترکیب شود تا اثرات آنها را افزایش داده و نتایج آنها را گسترش دهد. کلیه متخصصین زیبایی ما در مسترکراتین واجد شرایط برای انجام درمان با ماکرومیست هستند و می توانند به هر سؤالی که ممکن است در مورد این سرویس منحصر به فرد و استثنایی ( مایکرومیست چیست ) +داشته باشید پاسخ دهند!

ممنون که مقاله مایکرومیست چیست را تا اننتها مطالعه کردید این مقاله دید کلی از این دستگاه به شما میدهد و برای دیدن اموزش کار با دستگاه بر روی اینجا کلیک کنید

 • mrkeratin
 • 05/04/1399
 • 8241 بازدید

یک دیدگاه برای “مایکرومیست چیست”

 1. نقاط قوت
  • معرفی دامنه استفاده از دستگاه
  نقاط ضعف
  • توضیح اجمالی

  ممنون از آموزشهی خوبتون
  سپاسگزار میشم آموزشها رو به روز رسانی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...