قوانین و مقررات سایت

شکایات

مشتری گرامی جهت رسیدگی به شکایات میتوانید از طریق ایمیل … و یا تلفن : 09392434346 اقدام نمایید. همکاران ما در اولین فرصت به شکایات شما رسیدگی مینمایند.

تضمین قیمت

قیمت های ارائه شده به مشتریان در فروشگاه اینترنتی مستر کراتین بر اساس قیمت های اعلام شده کارخانجات و یا وارد کنندگان می باشد. قیمت ها به هیچ عنوان اختیاری گذاشته نمی شوند. تضمین قیمت مناسب به معنای کمترین قیمت بازار نیست. مسترکراتین همواره میکوشد تا از گران فروشی پرهیز کند و کالاها را به قیمت عمده به دست مصرف کننده نهایی برساند.

اصالت کالا

در مسترکراتین اصالت کالا هایی که در زیر بخش فروش محصول و در قسمت توضیحات محصول تاییدیه اصالت کالا دارند تضمین میشود . ما بنا بر درخواست شما مجبور به فروش محصولاتی با قیمت مناسب تر و گاها درجه یک میباشیم ، مستر کراتین صرفا ضمانت کننده محصولات اصلی و محصولاتی است که تایدیه اصالت کالا را دارا هستند و هیچ گونه مسئولیت دربرابر فروش و استفاده از محصولات سطح پایین و ارزان قیمت ندارد .

روش های پرداخت

برای خرید از وب سایت مسترکراتین ، لطفا پیش از ثبت سفارش از استعلام موجودی و قیمت از طریق تماس تلفنی یا سایر روش های آورده شده در قسمت تماس با ما مطلع شوید. ارائه پیش فاکتور به تاریخ روز معتبر و در زمان های دیگر در صورت تغییر قیمت معتبر نخواهد بود. ثبت سفارش شما به منزله خرید قطعی محصول نیست. پس از ثبت سفارش شما همکاران ما بررسی کرده و باشما تماس میگیرند .

روش های پرداخت در مسترکراتین برای مشتریان به شرح زیر می باشد.

پرداخت کارت به کارت:

در این روش پس از واریز کارت به کارت یا حساب به حساب بانک شهر ، فیش یا رسید خود را برای ما ارسال نمایید و یا در سیستم ثبت کنید.

زمان و نحوه ارسال کالا

شهر تهران

 • در صورتی که کالای انتخابی مشتری در هنگام استعلام موجود باشد و تا قبل از ساعت ۱۷ سفارش نهایی شود ، امکان ارسال کالا تا حداکثر ۳ ساعت فراهم است. زمان دقیق تر آن با مشتری هماهنگ می شود.
 • در صورتی که کالای انتخابی مشتری در هنگام استعلام موجود باشد و بعد از ساعت ۱۷ سفارش نهایی شود ، امکان ارسال کالا تا ساعت ۱۳ روز کاری بعدی فراهم است. زمان دقیق تر آن با مشتری هماهنگ می شود.
 • در صورتی که کالای انتخابی مشتری سفارشی باشد و یا تامین آن احتیاج به زمان داشته باشد ، کالا با هماهنگی مشتری ارسال می گردد.
 • با توجه به این که محصول از انبار ارسال می گردد ، فاکتور به صورت الکترونیکی به مشتریان ارسال می گردد. در صورت نیاز فاکتور کاغذی ، هزینه ارسال به صورت جداگانه از مشتری دریافت می گردد.
 • هنگام دریافت کالا در تهران ، نیاز هست تا کارت شناسائی ارائه گردد.
 • در روزهای تعطیل امکان ارسال بار وجود ندارد.
 • همکاران ما میکوشند تا در ارسال سریع شهر تهران 2 الی 3 ساعت در ساعات اداری و شرایط عادی (عدم بارندگی و ترافیک سنگین و غیره )توسط پیک، پست و باربری انجام پذیرد، در صورت تاخیر در ارسال مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود.

شهرستان ها

 • در صورتی که کالای انتخابی مشتری در هنگام استعلام موجود باشد و تا قبل از ساعت 16 سفارش نهایی شود ، امکان ارسال کالا در همان روز به باربری ، تیپاکس ، پست و … فراهم است. زمان دقیق تر آن با مشتری هماهنگ می شود. بارنامه مربوطه حداکثر روز کاری بعدی ارسال می گردد.
 • در صورتی که کالای انتخابی مشتری در هنگام استعلام موجود باشد و بعد از ساعت ۱۷ سفارش نهایی شود ، امکان ارسال کالا در روز بعدی کاری به باربری ، تیپاکس ، پست و … فراهم است. زمان دقیق تر آن با مشتری هماهنگ می شود. بارنامه مربوطه حداکثر روز کاری بعدی ارسال می گردد.
 • در صورتی که کالای انتخابی مشتری سفارشی باشد و یا تامین آن احتیاج به زمان داشته باشد ، کالا با هماهنگی مشتری ارسال می گردد. بارنامه مربوطه حداکثر روز کاری بعدی ارسال می گردد.
 • ارسال کالا توسط باربری معمولا بین ۱ تا ۲ روز و تیپاکس و پست معمولا یک روزه می باشد.
 • با توجه به این که محصول از انبار ارسال می گردد ، فاکتور به صورت الکترونیکی به مشتریان ارسال می گردد. در صورت نیاز فاکتور کاغذی ، هزینه ارسال به صورت جداگانه از مشتری دریافت می گردد.
 • در روزهای تعطیل امکان ارسال بار وجود ندارد.
 • مسئولیت حمل بار به شهرستان به عهده مشتری ، باربری ، تیپاکس و پست حمل کننده بارمی باشد. مسترکراتین هیچ گونه مسئولیتی در قبال شکستن بار توسط شرکت های حمل و نقلی ندارد. مشتری می تواند نحوه حمل کالا و یا نام باربری مورد نظر را اطلاع دهد.
 • همکاران ما میکوشند تا در ارسال سریع شهرستان 1 تا 2 روز در ساعات اداری و شرایط عادی (عدم بارندگی و ترافیک سنگین و غیره )توسط پست و باربری انجام پذیرد، در صورت تاخیر در ارسال مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود.

هزینه حمل

شهرتهران

 • مسترکراتین در نظر دارد هزینه حمل را بسیار کاهش دهد. به همین منظور هزینه حمل و نقل کالا در شهر تهران (مناطق ۲۲ گانه) بسته به مسافت مسیر هر مشتری شناور میباشد.جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

شهرستان ها

 • هزینه حمل و نقل کالا تا باربری ، تیپاکس ، پست و … برای شهرستان ها رایگان می باشد. هزینه باربری ، تیپاکس ، پست و …. به عهده مشتری می باشد و درمحل تسویه میشود.

ارسال رایگان

برای خرید های بالای 1،700،000 تومان ارسال کاملا رایگان خواهد بود .

شرایط بازگشت کالا

از اهداف فروشگاه مسترکراتین خرید با رضایت مندی کامل مشتری می باشد. ما در تلاشیم تا مشتری خریدی با رضایت و آسوده خاطر انجام دهد. متاسفانه به دلایل قوانین اداره بهداشت امکان بازگشت محصول برای محصولات ارایشی و بهداشتی وجود ندارد پس درخرید خود دقت فرمایید .

 • مغایرت:

مشتری می بایست کالا را در صورت واضح بودن جعبه از لحاظ مطابقت با سفارش خود بررسی نماید. در صورتی که این امکان فراهم نبود و محصول دریافتی با محصول انتخابی شما از سایت مسترکراتین و فاکتور شما مغایرت داشت ، می بایست حداکثر تا ۲۴ ساعت مغایرت را به ما اطلاع دهید. در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه مسترکراتین نخواهد بود.

سایر مسائل مهم

 • حریم شخصی

با توجه به احترام به حریم شخصی افراد ، کلیه اطلاعات ثبت شده مشتریان در سایت مستر کراتین کاملا حفاظت خواهد گردید.

 • سن قانونی

ثبت سفارش می بایست توسط افراد دارای حداقل سن ۱۸ سال انجام پذیرد. در غیر اینصورت سفارش فقط با هماهنگی اولیاء انجام می گیرد.

 • روز و ساعت کاری

تعریف روز کاری از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۸:۳۰ و پنجشنبه از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳:۳۰ به جز ایام تعطیل رسمی و تعطیلات عید نوروز می باشد.

 • اتمام موجودی

در صورتی که بنا بر دلایلی جنس موجود در انبار تمام شود و یا ثبت سفارش با تاخیر نهایی گردد ، ممکن است در چنین شرایطی موجودی کالا به اتمام برسد ، در این گونه مواقع در صورت واریز وجه حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد وجه به کارت مشتری عودت داده می شود و یا کالا در روز بعد تامین می گردد.

 • اطلاعات شخصی کامل

مشتری می بایست اطلاعات تماس و ارسال را به طور صحیح در سایت وارد نماید تا مشکلی حین ارسال صورت نگیرد. در صورت وارد نمودن اطلاعات اشتباه ، مسئولیت ارسال اشتباه به عهده مشتری است.

 • تحویل گیرنده محصول

در صورتی که تحویل گیرنده محصول فرد دیگری می باشد ، ثبت کننده سفارش نیازمند است تا هماهنگی لازم را انجام دهد.

 • ثبت سفارش همکاران

کسانی که سفارش را به صورت عمده و با تعداد بالاتر از مصرف کننده عادی می خواهند ثبت نمایند ، برای دریافت تخفیفات بیشتر در صورت امکان بایستی با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند.

 • ثبت نهایی

قرار دادن کالا در سبد کالا و یا دریافت پیش فاکتور به منزله فاکتور نهایی نمی باشد. برای انجام گرفتن سفارش حتما می بایست ثبت نهایی شود.

اطلاعات صحیح

تلاش ما همواره در جهت ارائه اطلاعات صحیح از محصولات می باشد. در صورت مشاهده اشکال می توانید ما را در جهت بروزرسانی صحیح تر یاری نمایید. فروشگاه مستر کراتین مسئولیتی در قبال ارائه اطلاعات بدون نقص به عهده نمی گیرد.

 • قیمت صحیح

قیمت ها در مستر کراتین توسط اپراتور ها صورت می گیرد. بدیهی است درصد کمی خطا در سایت پیش آید. در صورت اشتباه در ارائه قیمت به مشتریان اطلاع داده می شود و فاکتور بر اساس قیمت صحیح تغییر خواهد کرد.

 • تغییر محتوا و قیمت

مستر کراتین در هر زمان و با توجه به بازار و تغییرات قیمت می تواند نسبت به تغییر محتوا و قیمت در سایت اقدام نماید.

 • به روزرسانی صفحه قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه مستر کراتین با توجه به نیاز و شرایط ، به روزرسانی خواهد گردید.

 • حقوق مادی و معنوی مستر کراتین

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فروشگاه مستر کراتین می باشد. هرگونه کپی برداری و سوء استفاده از نام و مطالب این سایت بدون کسب جواز پی گرد قانونی به همراه خواهد داشت.

بدیهی است خرید از فروشگاه اینترنتی مسترکراتین به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و مقررات فوق می باشد .

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...