اموزش بوتاکس مو

ما در این مقاله سعی داریم به شما بگوییم که بوتاکس تحت عنوان یک درمان مکمل میتوان پاسخ بسیارعالی به شما بدهد و همچنین به شما اموزش بوتاکس مو میدهیم و این که چگونه با بوتاکس به تنهایی کار کنید .

در مرحله اول انتخاب یک بوتاکس خوب مهم ترین مورد است ، ما بوتاکس های خوبی مثل اجی مکس ، ریچی و لونیکس داریم که به نظرمن در مجموع جوانب بوتاکس لونیکس بهترین است و استفاده از این بوتاکس توصیه میشود ، شما میتوانید بواکس لونیکس را با 10% تخفیف ویژه از مسترکراتین تهیه کنید .

نحوه كار با بوتاکس لونیکس ، اموزش بوتاکس مو

موها را يك بار با شامپو قبل كراتين و یا دوبار با شامپو معمولی شستشو ميدهيم،
سپس موها رو کاملا خشك كرده و از پشت سر شروع به مواد گذاري ميكنيم موها كاملا اغشته به مواد شود،
بعد از اتمام كار به موها به مدت 30 تا 45دقيقه استراحت ميديم(هرچقدر مو اسیب بیشتری داشته باشد زمان استراحت مواد کمتر خواهد بود)
بعد از اتمام تايم موها را فقط با آب شسته و30% مواد روی مو باقی بماند
سپس كاملا با باد سشوار خشك كرده و در اخر۴تا ۷ بار
اتو كشي انجام ميدهیم( ولي به شدت اتوكشي كراتين نباشد)

به مشتري تاكيد ميكنيم موها سه روز شسته نشود
از ماسك مو مغذی و شامپو مخصوص بعد از کراتین یا فری سولفات استفاده كنند.

بوتاکس لونیکس اگر شما اتو کشی کنید به شما صافی میدهد ، البته نباید توقع صافی مثل کراتین را داشته باشد ، حداکثر صافی 50 % هست که میتوان گفت ماندگاری بالایی هم ندارد.

ترکیب بوتاکس لونیکس و وان پلکس

شما میتوانید ، به جای ترکیب وانپلکس با اب ، با بوتاکس پلکس را ترکیب کنید .

به همان مقدار یک به پنج یا یک به ده که پلکس با اب ترکیب میشود ، این امکان وجود دارد که پلکس با بوتاکس ترکیب شود و پس از ترکیب دقیقا به روش بوتاکس تراپی کار انجام میشود .

آموزش بوتاکس فلپس

.

بوتاکس اوکرا فلپس

نحوه استفاده از این بوتاکس به صورت وسط شستشو است

در ابتدا و برای برای شروع کار باید مورا تمیز و 100% خشک کنیم . با استفاده از قلمو از یکسانتی متری ریشه شروع به مواد گذاری میکنیم .

بین 20 تا 30 دقیقه مکث میکنیم و مواد را با اب فراوان ابکشی میکنیم تا مواد سبک شود و 70 % مواد از مو خارج شود .

نم مورا با حوله میگیریم و سپس مورا با باد ملایم سشورا کاملا خشک میکنیم و مطمئن میشویم مو 100% خشک شده باشد .

مو هارا تقسیم بندی میکنیم و اتو کشی برای هر لایه نازک مورا شروع میکنیم ،هر لایه بسته به سطح اسیب بین 7 تا 15 مرتبه اتو کشی میشود . دقت داشته باشید ، برای موهای نازک و اسیب دیده بین 180 تا 200 درجه دمای اتومو باشد و برای موهای نچرال و مقاوم دما بین 200 تا 230 درجه میتواند باشد .

بوتاکس سرد فلپس

در مرحله اول با شامپو موها را کاملا میشوییم تا کاملا تمیز شده و سپس ابکشی میکنیم

مواد گذاری انجام داده وتمام مورا به مواد اغشته میکنیم و به مدت 30 تا 60 دقیقه با کاور ، البته بسته به سطح اسیب موی مشتری مکث میکنیم.

و در انتها موهارا ابکشی و براشینگ میکنیم و در صورت لزوم و به صافی یک اتوکشی با دمای 180 درجه هر لایه مو 8 تا 15 بار انجام میدهیم .

استفاده از بوتاکس برای موهای نازک

ما برای موهای نازک یا دم گربه ای یا بچه میتوانیم از بوتاکس لونیکس استفاده کنیم و میتوان گفت یکی از بهترین گزینه ها به جهت ضخیم سازی موها بوتاکس لونیکس است که معمولا با دوبار بوتاکس کردن ما به نتیجه دلخواه رسیده و مشکل نازکی موهارا رفع میکنیم .

استفاده از بوتاکس به عنوان پانسمان …

در این روش ما از بوتاکس به عنوان زیر سازی استفاده میکنیم ، درواقغ گاها پیش میاذ که ما با مویی مواجه هستیم که خشک است یا لایت دراد و میدونیم که اگر مو را کراتین کنیم مو اسیب میبیند یا اون نتیجه حرفه ای و دلخواه را به ما نمیدهد .

خوب در ابتدا کل مورا با شامپو شسته و میاییم با یک مقدار نمی که دارد بوتاکس رو میزنیم و نیم ساعتی استراحت بهش میدیم و بعد یا ابکشی انجام میدیم و یا اینکه اگر مو توان و قدرت داشت با دمای 180 درجه یه اتوکشی انجام میدیم و به چشم میبینم خوب شدن حال مورو و وقتی بعد از این کار کراتین انجام بشه نتیجه بینهایت متفاوت خواهد بود .

بوتاکس مو چه مدت ماندگار مفید دارد ؟

نکته مهم : احیا و ماندگار بوتاکس بسیار بستگی دارد به اسیب مو و هرچقدر که اسیب مو بیشتر باشه ماندگاری هم پایین می اید ، برای مثال موهایی که حالت نمدی یا پشم گوسفندی دارن ممکنه بعد از یکماه نیاز به شارژ مجدد داشته باشه ، البته برای موهایی که درمان شدن و اسیب جدی ندارند تا 5 ماه هم میتوانیم ماندگاری مفید داشته باشیم

لطفا توجه داشته باشید این محصول احیایی بسیار قابل قبولی دارد و بیشتر به جهت احیا قابل استفاده است .

{ تهیه شده در مسترکراتین _ کپی بدون ذکر منبع ممنوع میباشد }

 • mrkeratin
 • 14/05/1399
 • 1438 بازدید

4 دیدگاه برای “اموزش بوتاکس مو”

 1. سلام،اگه بلافاصله بخوایم بعد از بوتاکس کراتین انجام بدیم ایا دوباره نیاز به شامپو قلیایی نیست؟ و اگر نیست ایا خود بوتاکس باعث بسته شدن منافذ مو نمیشه که قدرت نفوذ کراتین رو کم کنه؟

  • خانوم سارا سلام
   در مواقعی که میخوایم دو تراپی پشت سر هم انجامخ بدهیم ، مثلا بوتاکس و کراتین یا پلکس و کراتین و…
   فقط برای اولین تراپی از شامپو قلیایی استفاده میکنیم و برای تراپی دوم صرفا با اب یا شامپو بچه شستشو سطحی انجام میدهیم تا چربی اضافه موگرفته بشود.

   • با سلام وممنون از اموزشهای خوب وکاربردی …برای انجام دو تراپی پشت سر هم ایا با اتو کشی مو اسیب بیشتری نمیبینه هر چند که هر دو احیا دارن ولی اتو کشی زیاد در یکروز وبه دفعات تاثیر منفی نداره ؟

  • سلام با شامپو بچه شسته بشود در بین دو عملیات و مشکلی ایجاد نمیکند ، البته بهتر است این کار با پنج روز فاصله انجام بشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه