فلوراکتیو

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 14 نتیجه

فلوراکتیو

فلوراکتیو

برند فلور اکتیو از برند های معروف و قوی برزیل است که محصولات مختلفی مثل روغن ارگان ، پروتین ، پلکس و … را دارا میباشد که در اینجا به توضیح پروتبن فلور اکتیو می پردازیم .

فلوراکتیو از رویای روسای جمهور خود، جین ساراسی و ویلسون دی اولیویرا، متولد شد تا محصولاتی با کیفیت، کارآمد و حداکثر ایمنی را برای مشتری حرفه ای و مشتری نهایی ارائه دهد. از سال 2011 کار در بازار ملی لوازم آرایشی و بهداشتی، نوآوری با محصولات حاوی مواد فعال طبیعی از گیاهان برزیل و جهان، ترکیب فناوری و طبیعت در محصولات با استاندارد بالا. در حال حاضر در بیش از 50 کشور جهان، دارای 2 مرکز صنعتی، کارخانه خود، ISO9001 و مهر حلال است که همگی برای ارائه ایمنی و کیفیت به مشتریان خود هستند.

محصولات فلوراکتیو

دابلیو وان ، دابلیو تو W Two Plex, W Protection, Turbo Pump, BB Cream 20 in 1 , روغن آرگان, Eco Reduxer, Perfect Blonder, BlueTox, ، ماسک پاور فیتنس، فلورا کاچوس، ، ژل نانو ارگانیک، فورس تراپی،ماسک گوجی بری، روغن اورینگا، فلوراپلکس تک مرحله ای، فینیش درخشش و….

ما در مستر کراتین در تلاش هستیم تا با ارائه دادن بهترین محصولات صافی و احیایی مو رضایت 100% شمارا جلب و محیطی امن برای خرید اینترنتی شما ایجاد کنیم .