لونیکس

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

مشاهده همه 2 نتیجه

لونیکس

کراتین لونیکس

اگر از موهایی شکننده ، بدحالت ، سوخته بر اثر رنگ یا دکلره ، ضعیف یا فر رنج میبرید کراتین لونیکس بسیار مناسب شماست  .

این کراتین برپایه مواد ارگانیک و  بدون مواد مضر شیمیایی ساخته شده است و محصول اورجینال کشور برزیل میباشد .

کراتین لونیکس موهاى آسیب دیده شما را درمان میکند و احیایی %100 به موهای شما میدهد و همزمان صافى بسیار بالایی دارد و صافی 100% به موهاى مجعد و فر میدهد ، که این صافی و احیا حداقل یک سال ماندگاری دارد .

کراتین لونیکس برپایه مواد ارگانیک ساخته شده است و در ان  ذره ای فرومالیید به کار نرفته است پس بنابر این بدون بو و گاز زننده است و بسیار مناسب برای استفاده در سالنها و … میباشد .

این کراتین با فرولاسیون پیشرفته خود صافی و احیا بسیار بالایی را فراهم میسازد که یکی از دلایل این صافی و احیا بالا استفاده از پروتیین و کلاژن و روغنهای گیاهی است که براقیت و نرمی بالایی رو به موها شما میدهد .

برای دیدن انواع شامپو وماسک فری سولفات به جهت نگهداری بهتر اینجا کلیک کنید تا به صفحه مربوطه ارجاع داده شوید .

ما در مستر کراتین در تلاش هستیم تا با ارائه دادن بهترین محصولات صافی و احیایی مو رضایت 100% شمارا جلب و محیطی امن برای خرید اینترنتی شما ایجاد کنیم .

شایان ذکر هست که در بسیاری از منابع نقل شده که به علت ارگانیک بودن این محصول قابل استفاده بر روی موهای بانوان باردار و کودکان نیز میباشد ، مستر کراتین توصیه میکند که تا بعد از تولد نوزاد زیباتون صبر کنید و بعد از زایمان موهای خودرا کراتین کنید و یا حتما قبل از کراتین با پزشک خود مشورت کنید !!