اینوار

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش یک نتیجه

اینوار

کراتین اینوار

اگر از موهایی شکننده ، بدحالت ، سوخته بر اثر رنگ یا دکلره ، ضعیف یا فر رنج میبرید و خیل در کار کراتین تجربه ندارید و به دنبال یک کراتین با کار کرد ساده هستید کراتین اینوار بسیار مناسب است برای شما .

این کراتین محصول اورجینال كشور برزیل ميباشد که هولوگرام اصلی شرکت را بر روی محصول مشاهده ، اين کراتین به همراه هزار میل ماسک و هزار میل شامپو  برای شما ارسال خواهد شد .

کراتین اینوار موهاى آسيب ديده شما را تا 95% احیا و درمان میکند  و همزمان صافى بسیار بالايي دارد و صافی 95% به موهاى مجعد و فر ميدهد ، که این صافی و احیا 8 ماه ماندگاری دارد .

این کراتین معتبر ترین نانو کراتین 2018 برزیل میباشد که بدون قرنطینه موهایی لطیف و ابریشمی به شما میدهد .

کراتین اینوار  عمیقا کوتیکول مو را تحریک می کند و باعث جذب شدید و درخشش قابل توجه موها می شود و بر خلاف سایر کراتین های چینی موجود در برخی سالن های آرایشی که صرفا با مواد شیمیایی زیاد سطح مورا لخت میکنند ، در این نوع سیستم درمانی کراتینه بیشتر به عمق موها نفوذ میکند و یک درمان عمقی به موهای شما میدهد .

نکته بسیار مهمی که میتواند یکی از دلایل خرید کراتین اینوار باشد کارایی موثر و کاربری راحت این محصول است ، این محصول هیچ قلق خاص ندارد و حتا افراد تازه کار هم میتوانند بهترین نتیجه هارا از این کراتین بگیرند

ما در مستر کراتین در تلاش هستیم تا با ارائه دادن بهترین محصولات صافی و احیایی مو رضایت 100% شمارا جلب و محیطی امن برای خرید اینترنتی شما ایجاد کنیم .