آموزش پروتئین تراپی مو

پروتئین تراپی مو یکی از پنج لاین تراپی مو هست :


1_ پلکس تراپی که مدولاسازی تشکیل پیوند های گوگردی مورو انجام میده ، برای دیدن اموزش کامل پلکس تراپی بر روی اینجا کلیک کنید .

2_ پروتئین تراپی ابرسانی مو هستش که درمان و احیای مو به اضافه صافی را به ما میده .

3_ بوتاکس احیایی مو هستش که شامل درمان و ابرسانی مو میشه ، برای دیدن اموزش کامل بوتاکس مو بر روی اینجا کلیک کنید .

4_ ریباندینگ صرفا برای موهای سالم است و صافی دائمی به ما میده ، برای دیدن اموزش کامل ریباندینگ مو بر روی اینجا کلیک کنید .

5_ کراتین مجموعه همه موارد بالا و برای انواع مو قابل استفاده است و صافی و احیایی بالایی به انواع مو میدهد . .

اموزش پروتئین تراپی
اموزش پروتئین تراپی

البته باید به این نکنه توجه کرد که هر محصولی که کمپانی ها تولید میکنه تفاوت هایی باهم دارند ، برای مثال بسیاری از پروتین ها اصلا صافی ندارند اما داریم پروتئین هایی رو که صافی خوبی به ما میدن بیشتر بستگی به اون برند داره و اعلامی که کمپانی کرده .

ما در ایران پروتئین های مختلفی داریم ، برزیلی ، چینی و … و محصولی که امروز میخواییم بیشتر بهش بپردازیم و توضیحاتی راجبش بدیم پروتئین فلور اکتیو هست که در دورنگ قهوه ای و بنفش عرضه میشه .

این محصول ، محصولی نوآورانه و انقلابی برای صاف كردن و درمان کردن مو است كه باعث ایجاد درمانی به نام نانو پلاستیا (NANOPLASTIA) با فناوری نانو میشود ، که نتیجه تکامل درمانهای به اصطلاح کراتین و … میباشد

پروتئین قهوه ای فلور اکتیو

پروتئین قهوه ای احیا و ابرسانی هست و مناسب موهای سالم و اگر بخواییم میتونم صافی بسیار خوبی هم از این محصول بگیریم
پروتئین فلوراکتیو موهاى آسيب ديده شما را درما ن ميكند و احیایی %100 به موهای شما میدهد که این درمان مبتنی بر تغذیه انحصاری داخل سلولی میباشد .

و ما میتونم در هنگام استفاده از پروتئین فلور اکتیو قهوه ای هم صافی از محصول بگیریم و هم صرفا از احیاش استفاده کنیم ، ما در مقاله پایین بیشتر این موضوع رو توضیح میدیم و بهتون کاملا اموزش میدیم که چگونه از این محصول استفاده مفید بکنید .

پروتئین بنفش فلور اکتیو

پروتئین بنفش فلور اکتیو حاوی پلکس است درواقع ، پروتئین+ پلکس هست و رنگ بنفش این محصول ضد زردی هست که برای موهایی که دکلره و رنگ شده و خیلی اسیب دیده است و احتیاج داره که ابتدا پلکس تراپی بشه و بعد کراتین بشه این امکان وجود داره که مستقیم از پروتئین بنفش فلور اکتیو استفاده بشه .
و باید این نکته رو هم بیان کنم که روش استفاده از هر دو این محصولات یکسان هست و صرفا نوع موهایی که باید براشون از این محصولات استفاده بشه تفاوت داره .درواقع این محصول درواقع پروتین قهوه ای است و تنها تفاوتی که با پروتین قهوه ای فلوراکتیو دارد این موضوع است که ان محصول مناسب برای موهای سالم بود و این محصول مناسب موهای دکلره شده است .

اموزش پروتئین فلوراکتیو

توجه داشته باشید که روش کار پروتین قهوه ای و بنفش یکیست ، تنها تفاوت در این بحث است که در پروتین بنفش مو 90% تا 100% خشک میشود در قهوه ای 80 %

ابتدا موهارو با شامپو میشوریم (شامپو معمولی سه بار-شامپو قبل از کراتین یک بار)
سپس موهارو 80% خشک کرده و موهارو چهار قسمت میکنیم.
قبل استفاده از مواد ظرف را کاملا تکان داده و از پشت سر شروع میکنیم لایه لایه مواد زدن و لایه ها کاملا آغشته به مواد شوند،مثل رنگ زدن،شانه کشی کرده و اضافه مواد به مو برگردانده شود ، مو باید کاملا آغشته به مواد باشد
دقت کنید در این شرایط فلس مو از بالا به پایین بازه و شما باید از پایین به بالا مورو ماساژ بدید ، با انشگت شست و انگشت اشاره دو دستتون مورو بگیرید و ماساژ بدید مثل اتو از بالا به پایین بکشید .
توجه کنید پروتئین چربه و به هیچ وجه به کف سر نخوره .

کل مو که مواد گذاری شد 40 تا 60 دقیقه مکث کنید و کل مورو کاور کنید و میتونید در این تایم یه حرارت ملایمی به مو بگیرید .
دقت کنید که چه برای پروتئین و چه برای کراتین در این تایم مکث ما حق نداریم مورو زیر دستگاه ماکرومیست یا حتا نانو استیم یا نانو گان و … ببریم از این دستگاه ها فقط باید در موقع باز شدن فلس مو استفاده کنیم یعنی قبل از شروع کار و موقعی که مواد روی سره نباید استفاده بشه .

موی اسیب دیده و نازک تایم مکث کمتر-موی تار بسیار ضخیم مدت مکث زیاد
حین تایم مکث شانه کشی شود و اضافه مواد به مو برگردانده شود،گاهی با باد گرم سشوار به مو گرما دهید

❌سپس موهارا ابکشی سطحی میکنیم(اب را در سرشور دوشی باز کرده و تا ۵ ثانیه شمرده و اب را میبندیم،به نحوی که فقط ۵درصد مواد خارج شود)سپس با باد سشوار مو را ۱۰۰درصد خشک کرده و از پشت سر شروع به اتوکشی میکنیم

❗برای نتیجه ی فقط احیا فقط ۵ بار اتوکشی

‼️برای احیا و صافی مانند کراتین اتوکشی انجام میدهیم

بعد از اتمام ۱۰ دقیقه مکث میکنیم بعد موهارا با اب شسته و در صورت تمایل از ماسک استفاده کرده به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه مکث و بعد ابکشی میکنیم و موهارو با باد سشوار خشک میکنیم.

نکته مهم : شما میتوانید با کلیک بر روی اینجا به صورت مستقیم پروتئین فلوراکتیو را خرید کنید و اطلاعات کامل این محصول را مشاهده کنید .

پروتئین فلوراکتیو برای بانوان باردار و شیرده مناسب است ؟

با توجه با این موضوع که حتی شرکت فلور اکتیو اعلام کرده است این محصول برای بانوان باردار بی خطر است ، مسترکراتین توصیه میکند به هیچ وجه برای بانوان باردار استفاده نشود .

توجه داشته باشید ما نمیدانیم که این مواد چه تاثیری روی فرزند دلبند شما میگذارد و توصیه میشود تا بعد از تولد فرزند دلبندتان از انواع درمان های شیمیایی و گیاهی دوری کنید

اموزش کار با پروتئین A وp , …

موهارو اول با شامپو دو بار میشورید
۸۰ درصد موهارو خشک میکنید و ۲۰ درصد رطوبت رو نگه میدارید
از پشت سر دسته بندی میکنید موهارو
لایه های نازک جدا میکنید از ۲ سانتر به ریشه مواد رو به مو میزنید و بین انگشتاتون مو رو ماساژ میدید.همینطور از پشت سر لایه به لایه جدا می کنید مواد میزنید ماساژ میدید تا به جلوی موها برسه و مواد گذاری تموم بشه
حالا وقت استراحت و مکث مواد هست
اگه مو سالم باشه ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت
اگه مو یکم آسیب دیده باشه ۴۵ دقیقه
اگه مو خیلی آسیب دیده باشه ۳۵ دقیقه
مکث میکنید
موقع مکث می تونید روی موهارو کاور بکشید (کلاه پلاستیکی)
بعد از مکث با باد سشوار سرد موهارو خشک میکنید
بعد از خشک شدن مو ، می تونید با باد سشوار گرم موهارو براشینگ کنید
بعد از سشوار موهارو از پشت سر دسته بندی میکنید و لایه های نازک مو رو شروه نی کنید اتو کشی با دمای ۲۲۰ یا ۲۳۰ درجه تا جایی که مو سبک بشه و روش مواد نباشه خیلی.

ممنون که این مقاله رو تا انتها مطالعه کردید ، لطفا این مقاله رو با دوستاتون به اشتراک بزارید .

{کپی بدون ذکر منبع ممنوع میباشد}

 • mrkeratin
 • 24/01/1399
 • 2588 بازدید

33 دیدگاه برای “آموزش پروتئین تراپی مو”

 1. سلام موهای دختر۵سالم وز و دمیج بود بردم پرتئین تراپی که گفتن ۵۰صافی و۵۰ پروتئین تراپی،اولش خوب بود الان که تقریبا یه هفته از اون تایم گذشته وموهاشو شستم جنس موهاش خیلی بد شده و موهاش بهم گره میخوره😔😔علتش چی میتونه باشه؟

  • احتمالا به موهای دخترتون اسیب وارد کردن و این اسیب میتونه دلایل زیادی داشته باشه و البته بدون برسی نمیشه نظر قطعی داد و این رو هم در نظر بگیرید برای کودکان این موضوغ توصیه نمیشود .

 2. سلام مرسی از توضیحات کامل فقط می خواستم بپرسم چند روز بعد از احیا و صافی میشه سر راشست اگه اشتباه نکنم کراتین مدت 5 روز برای بوتاکس مو شامل احیا و صافی چند روز بعد میشه سر راشست ؟

  • برای بتاکس 48 ساعت و برای کراتین 72 ساعت نیازبه قرنطینه است در صورت این که کراتین شما قرنطینه داشته باشد ، در حال حاضر اکثرکراتین های حرفه ای نیاز به قرنطینه ندارند و قرنظینه انها 1 ساعت بعد از اتوکشی است .

 3. باسلام عالی بود توضیحاتتون ،یه سوال گلم چرا فرمودید دستگاه نانو رو روی لاین احیا استفاده نکنیم؟چون من کلا وقتی مواد بوتاکس یا پروتئین رو زدم یه ربع نانو میزنم.میشه بیشتر راهنمایی کنید لطفا

  • خانوم منیر سلام
   استفاده از نانو گان و دستگاه مایکرومیست بهتر است قبل از انواع تراپی و به جهت اماده سازی و بستر سازی استفاده بشود

 4. سلام ، شرمنده پروتئین تراپی بهتر است یا کراتین کردن مو؟ و اینکه این پروتئین تراپی موخوره رو از بین میبره و باعث صافی مو میشه؟؟؟

  • سلام این موضوع کاملا به پروتين مصرفی شما دارد بسیاری از پروتین های اورجینال نیازی به این قرنطینه ندراند و بعد از قرنطینه شسته میشوند اما پروتئین های ضعیف تر این قرنطینه رو نیاز دارند ، البه درصورت این که مطمئن باشید مشتری نتیجه کار شمارا در منزل خراب نمیکنید میتوانید کمی قرنطینه برای مو هایش نگهدارید و مثلا فردا موهایش را بشویید ، البته بازهم تاکید میکنم کاملا بستگی به پروتئین مورد استفاده شما دارد .

 5. سلام ببخشید روش کار با تمام پروتیین ها به این صورته یا با هم فرق دارن من با پروتیینی که کار میکنم بعد آبکشی سطحی ماسکو میزنم بمونه و بعد آبکشی سطحی و سشوار میکنم اتو کشی نداره

  • سلام روش پروتین ها با هم مختلف است ، البته اکثر پروتئین ها نیاز به اتوکشی حداقلی دارند ( پروتئین های a , p و …) و به جهت راهنمایی بهتر لطفا اسم پروتئینتون رو بفرمایید

  • سلام پروتین وی اس رو فکر میکنم با همون روش پروتین ا باید انجام بدید ، برای راهنمایی بهتر عکس پروتینتون رو روی واتس اپ رامون بفرستید

 6. عالی بود .میشه کار با پروتیین خاویار رو هم توضیح‌بدید….
  و یه سوال دیگه بعد اتوکشی‌با پروتیین a
  نیاز به قرنطینه هست؟

  • سلام بله حتما گذاشته میشه و نکته ای که هست توی پروتین ا خیلی بسیتگی به سبک کاری شما و موی مشتری داره اما گاها بهش قرنطینه باید داد

 7. سلام دو تا سوال داشتم،۱/میتونیم اصلا اتوکشی نکنیم؟فقط بایشپار انجام بپم به چه صورته،۲/یه جا تو متن کفتید مو از پایین به بالا ماساژ داده سه به جا گفتید مثل اتو‌کشیدن از بالا به پایین ماساژ بدیم،کدوم درسته؟

  • سلام بهت هست اتوکشی انجام بشود و به جهت ماندگاری تاثیر دارد این نکته
   درواقع مو باید ماساز داده بشود تا مواد کاملا به خورد مو برو و ابن ماساژ به صورت کامل اتفاقا می افتد تا جذب مواد بالا برود

 8. میتونیم اصلا اتو کشی نکنیم و فقط با سشوار انجام بدیم؟موهای من کشسان نیست اما پایینش دونه سفید داره و از همون قسمت که دونه سفید داره کات میشه براش مناسبه این مواد؟موهام دکلره داره

  • درمان مناسب تر برای موهای شما درصورت وجود کشسانی شدید ترکیب بوتاکس و پلکس است که با توجه به لایه های موی شما مو با درمان مکمل ترکیب بوتاکس و پلکس درمان بشود .
   به جهت راهنمایی بهتر داخل اینستاگرام یا واتس اپ پیام بدید لطفا

 9. سلام ممنون از توضیحاتتون.
  برااستفاده از فلوراکتیو قهو ه ای بعد گذاشتن موادوگرفتن مواد اضافه براشینگ لازمه؟یافقط اتو کسی میکنیم؟یاهم براشینگ وهم اتوکشی .
  لطفا راهنمایی بفرمایید.ممنون

 10. سلام ممنون از توضیحاتتون ،من پروتیین داستی بیوتی خریدم میخام توخونه تراپیمو انجام بدم ،موهامو دکلره رنگ کردم و آسیب دیده سوالم اینه آیا این پروتیین بعد ازاتمام کار حتما باید بشورم نمیشه چن روز روسرم بمونه بعد بشورم اشکالی داره ؟ واینکه چون نمیخام موهام بیشترازاین آسیب ببینه آیا میتونم مرحله اتو کشی رو حذف کم وفقط باباد سشوار موهامو خشک کنم ،آیا بااین کار موهام احیا میشه یا حتما باید اتو بکشم تااحیا بشه ،صافیش برام مهم نیس ،باتشکر

 11. سلام وقتتون بخیر دوتا سوال داشتم با توضیحاتی که تفاوت پروتئین a با پروتئین فلورااکتیو چیه جفتشون خانواده پروتئین هستن پس چرا فلورااکتیو و‌ میشه حتی جایگزین کراتین استفاده کرد؟
  سوال دومم اینه در چه مواردی میشه w1 و w2 رو باهم ترکیب کرد؟

  • سلام در رابطه با سوال اولتون محصولات از خانواده پروتئین هستند اما تفاوتشون مثل بنز و پرایده
   کیفیت فلور اکتیو بسیار بالاست به دلیل تکنولوژی که در تولید این محصول به کار رفته این محصول نانو پلاستیا است که بسیار ریز مولوگول است و ماندگاری بسیار بالا و شاین بسیار خوبی دارد البته روش کارش هم سخت تر است .
   در مواردی میشه بنفش و قهوه را ترکیب کرد که مو بین این دو باشد یعنی موهای پایه 7 و هشت که سلامت خوبی دراد اما توان استفاده از پروتین قهوه ای را هم به صورت تنها ندارد یا موارد مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه